ADA UZAKTAN EĞİTİM

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Biz Necatibey Eğitim Fakültesinden mezun olduktan sonra kaliteli eğitim inancıyla bir eğitim platformu oluşturmaya karar verdik.

Misyonumuz

Amacımız sadece öğrencilerin bilgiyi kalıcı şekilde hafızalarına alması değil. Amacımız hem bilgiyi gerekçeleri ile öğretip “akledebilen” bireyler yetiştirmek hem de öğrencilerimizin okuduğunu anlama , anlatmak istediğini güzel bir şekilde yazabilme ve konuşabilme gibi temel bilişsel yeteneklerini geliştirip bilişsel düzeyi yüksek bireyler yetiştirmektir. En büyük misyonumuz ise bireylerin kazandığı yetenekleri ahlâkî çerçevede kullanmasını sağlayacak temel ahlâkî değerleri olan bireyler yetiştirmektir.

Vizyonumuz

İleriye yönelik lise düzeyinde platform da açmayı düşünüyoruz. En büyük vizyonumuz tüm eğitim kademelerinde evrensel standartı yakalamaktır. Günümüz çağında küresel şirketler ülkelere ciddi yatırım yapıyorlar. Bu da mesleki standartların yükselmesine yol açıyor. Kendi ülkemizde de evrensel düzeyde öğrenciler yetiştirmeliyiz ki böylece öğrenciler hayatlarında başarıyı yakalayacaktır.